CRM > Service
برای تعریف و مدیریت سرویسهای دلتاسیب از منوی CRM گزینه Service را انتخاب می کنیم .
در این پنجره لیستی از سرویس های تعریف شده در سیستم نمایش داده می شود.
در دلتاسیب چهار نوع سرویس قابل تعریف است که در این قسمت به توضیح سرویس other می پردازیم:
تعریف سرویس Other:
این سرویس بیشتر برای مباحث حسابداری کاربران مورد استفاده قرار می گیرد و در قبال آن چیزی به اعتبار کاربر افزوده نخواهد شد.
برای تعریف سرویس Other در پنجره ی لیست سرویس ها دکمه ی Add را می زنیم و در پنجره ی باز شده در قسمت ServiceType گزینه ی Other را انتخاب می کنیم و سایر گزینه های موجود مانند سرویس های قبل می باشد که به تفصیل بررسی شد.
مثال: می توانیم سرویسی برای نصب و راه اندازی اینترنت در محل استفاده ی مشترک تعریف کنیم. در صورتی که این سرویس را برای کاربری اضافه نماییم، مبلغی که برای سرویس در نظر گرفته ایم برای مشترک اعمال خواهد شد. مواردی مثل دو عدد فشفشه که در توضیح سرویس آمده است را در قسمت تعریف Gift در ادامه خواهد آمد.
ویرایش سرویس :
با استفاده از دکمه ی Edit موجود در نوار فوقانی پنجره ی لیست سرویس ها می توانیم سرویس های ذخیره شده از قبل را ویرایش نماییم
با توجه به اینکه امکان به وجود آمدن اختلال در اعتبار کاربرانی که سرویس انتخاب شده را از قبل اختیار کرده اند وجود دارد، در پنجره ی ویرایش سرویس امکان ویرایش اطلاعات اعتباری سرویس وجود ندارد.
حذف سرویس :
برای پاک کردن سرویس های قدیمی از نوار فوقانی این پنجره دکمه ی Delete را فشار می دهیم. در صورتی که سرویس انتخاب شده برای هیچ کاربری Active و یا Pending نباشد پس از زدن دکمه ی Yes آن سرویس پاک خواهد شد. در غیر این صورت می بایست ابتدا سرویس کاربرانی که فعال هستند را عوض کرده و سپس اقدام به پاک کردن سرویس ها نماییم.
برای مشاهده ی لیست کاربرانی که سرویس را در وضعیت Pending یا Activeدارند از سربرگ Users استفاده نمایید.
کارکرد سایر سربرگ ها مانند Service Base می باشد که قبل توضیح داده شده است.